Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пристрої підготовки та очищення стисненого повітря

Пристрої підготовки стиснутого повітря широко застосовуються в промисловості. З їх допомогою працюють всілякі пневматичні інструменти, зокрема дрилі, гайковерти, шліфувальні машини тощо. Вони допомагають автоматизувати багато виробничих операцій. Стиснене повітря часто використовується в системах транспортування сипучих матеріалів, для очищення та видалення відходів, а також керування пневматичними актуаторами. Придбати обладнання для підготовки стисненого повітря за вигідною вартістю ви можете в компанії TUSK.

Особливості стиснутого повітря

Стиснене повітря – важлива складова виробничої інфраструктури. Розглянемо основні особливості стисненого повітря:

  • Універсальність – воно може використовуватися в різних технологічних процесах.
  • Мобільність – виробництво та транспортування коштують недорого та не потребують складних схем.
  • Екологічність і безпечність при дотриманні норм експлуатації.
  • Оборотність стиснення – можна багаторазово використовувати.

Стиснене повітря надходить у ресивер для вирівнювання пікових навантажень. На цьому ресурсі працюють пневмоінструменти, пневмотранспорт і пневмовивантаження, пневмоприводи та мембранні насоси, аератори та перемішувачі рідких середовищ, очищувачі та контрольно-вимірювальні прилади.

Системи підготовки стиснутого повітря використовуються для отримання потоку із заданими параметрами температури, вологості та тиску. З нього видаляються мастило та механічні частинки. Вибір системи залежить від вимог конкретного провадження.

Етапи підготовки стиснутого повітря

Обладнання для підготовки повітря визначає якість і придатність потоку для використання у виробництві. Система працює за таким принципом:

  • Фільтрування. Застосовуються фільтри грубої (до 1 мкм), тонкої (1-0,01 мкм) та надтонкої (<0,01 мкм) очистки. Вибір згідно з потрібним класом виконується з урахуванням ISO 8573.
  • Відділення конденсату. Здійснюється видалення вологи, що накопичується, та мастила з потоку стисненого повітря. Для цього застосовуються конденсатовідвідники, відстійники та сепаратори.
  • Осушення. Вологість впливає на корозію та функціонування пневмообладнання. Способи осушення можуть бути адсорбційні (використовуються силікагель, активований глинозем, синтетичні цеоліти в гранулах), абсорбційні (застосовуються зневоднена крейда та хлористий магній) або холодильне осушення.

До того ж може знадобитися встановлення мастило- та вологовідділювачів, ресіверів і вузлів регулювання тиску. Правильний вибір системи підготовки повітря суттєво продовжує термін служби пневмосистеми та підвищує надійність виробничих процесів.

Предупреждение: Пневматический фильтр частично удаляет влагу из пневмомагистрали. Для обеспечения высококачественного сжатого воздуха необходимо регулярно осуществлять слив конденсата с ресивера и устанавливать на магистраль осушители Адсорбционные или Холодильного типа , циклонные сепараторы и магистральные воздушные фильтры. Недостаточное обслуживание системы может привести к накоплению влаги, что может вызвать коррозию, повреждение оборудования и снижение производительности всей системы пневматики. Мы рекамендуем Таймерный автоматический слив конденсата.

Регулювання тиску в системах підготовки стисненого повітря для компресора

Регулювання тиску стисненого повітря має велике значення для ефективного використання пневмосистем з багатьох причин:

  • Забезпечення сталості робочого тиску на заданому рівні.
  • Компенсація коливань тиску в магістралі.
  • Економія електроенергії за допомогою оптимізації роботи компресорів.

Тому застосовується стабілізація тиску після компресорних установок, а також тиск регулюється на вході до пневмоприводів та інструментів. Максимальне значення сили потоку повітря обмежується для безпеки.

Регулятори тиску системи підготовки повітря для компресора та іншого обладнання відрізняються швидкодією, роботою при високих температурах та запиленості, а також можливістю точного налаштування. Це дає змогу отримати економічні та надійні пневмосистеми.

Замовити відповідні системи підготовки та очищення стисненого повітря ви можете онлайн або зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном. Доставка продукції здійснюється всіма регіонами України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Угода користувача.