Якщо виробництві працює устаткування , яке нагрівається під час експлуатації, використовуються спеціальні охолоджувальні комплекси. Одним з них є чилер ( chiller ). Його застосовують як холодильний комплекс на виробничій лінії або для окремих компонентів. Випускається безліч видів чилерів , що відрізняються експлуатаційними характеристиками. Купити надійне обладнання можна у компанії «ТИСК». Ми випускаємо, монтуємо та вводимо в експлуатацію промислове компресорне, охолоджувальне т ...

 

Промислові системи охолодження застосовують у ряді технологічних процесів. Це обладнання , яке необхідне в промисловості, сільському господарстві, на складах та інших господарських приміщеннях. Охолодження потрібне у житлових та громадських приміщеннях. Це важлива частина техніки підготовки повітря . Промислове охолодження відрізняється конструкцією, продуктивністю та іншими параметрами. Обладнання використовується в технологічних циклах, де можливе високе нагрівання. Купити холодильні установки можна в компанії "ТІСК" недорого.

Основні параметри та характеристики

Наша компанія продає сертифіковану техніку з доставкою по Україні . Щоб правильно вибрати модель, слід враховувати наступні параметри холодильних установок:

  • Потужність. Що цей показник, тим продуктивніше охолоджувач . При виборі враховують потужність компресора або іншої установки, яку потрібно охолоджувати, а також розмір приміщення, що обслуговується.
  • Вага та розмір. Це та параметри вибирають відповідно до вільного місця на виробничому об'єкті.
  • Тип охолоджуваного середовища. Пристрій може охолоджувати воду , повітря та інші середовища.
  • Умови роботи. Випускаються машини для роботи в умовах різних температур та рівня вологості. Для приміщень з підвищеним рівнем пожежної небезпеки випускаються конструкції у вибухозахищеному вигляді .

Також при виборі установки враховують наявність додаткових функцій, простоту обслуговування, рівень шуму та граничні температури потоку на виході.

Класифікація промислових холодильних установок

Випускається кілька видів виробничих систем кондиціювання:

  • Чиллери. Пристрій використовується для зниження температури водяного середовища, повітря. Це функціональне кліматичне обладнання, яке застосовується на виробництва багатьох галузей.
  • Градірні. Один з найбільш затребуваних видів, в яких можуть охолоджуватися різні типи середовищ.
  • Теплові насоси
  • Термостати.
  • Теплообмінники.
  • Мобільні пристрої кондиціювання для промисловості.

Наша компанія проектує кліматичні комплекси для виробництв Києва , Харкова та інших міст.

Торговельне холодильне обладнання

На торгових підприємствах потрібні спеціальні холодильні установки. Це обладнання часто використовується для зберігання харчових продуктів. Холодильні камери застосовуються на складах чи торгових залах. Випускаються холодильники вертикального та горизонтального типів. Усередині можуть бути полиці.

Якщо обладнання встановлюють у торговому залі, передбачаються скляні вітрини. Радіатор , інші компоненти та механізми заховані за камерою з продуктами. На складах до зовнішнього вигляду техніки не висувають високих вимог. Тут важливі функціональність та достатній обсяг, зручність зберігання продуктів.

Принципова відмінність побутового та професійного холодильного обладнання

Побутова кліматична техніка розрахована працювати в умовах будинку чи квартири. Вона відрізняється меншою потужністю. Переважно такі пристрої працюють у ненавантажених умовах.

Виробнича техніка нашої компанії відрізняється високою потужністю та продуктивністю. Продаються комплекси , здатні працювати у складних умовах, охолоджувати різні середовища. Це витривалі установки, які можуть працювати при високій запиленості, в приміщеннях з високою пожежонебезпечністю і т.д.

Що обов'язково враховувати під час виборів систем охолодження?

При виборі пристроїв охолодження враховуються показник продуктивності та функціональні можливості техніки. Важливі умови, в яких експлуатуватиметься техніка, вільне місце для встановлення. Необхідно знати, якими особливостями відрізняється середовище, яке потребує охолодження.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія є великим виробником компресорного, пневматичного, охолоджувального обладнання в Україні. Ми проектуємо, монтуємо та пускаємо в експлуатацію комплекси різної складності для невеликих та великих виробництв. Задати питання нашим співробітникам можна за телефоном, у соціальних мережах чи месенджері.