Ми, група компаній ТИСК і ЛІДЕР - український виробник. Уже понад 16 років випускаємо і розробляємо нові марки поршневих і гвинтових компресорів, ресиверів, пневматичних систем, систем підготовки стисненого повітря.

Нам довіряють своє виробництво більш 10000 компаній України, тому що ми:

  • Єдина компанія-виробник компресорного устаткування в Україні.
  • Займаємося не тільки виготовленням, а й реалізацією проектів під ключ.
  • Беремо проектні роботи будь-якої складності;
  • Маємо власний сервісний відділ від заводу, розташований в кожному регіоні України.

Якість нашого обладнання підтверджено сертифікатами відповідності вимогам безпеки УкрСЕПРО, визнаним у всіх країнах колишнього СНД.

Інтернет-магазин «ТИСК» відкритий з 2016 року. Наша компанія займається поставками та он-лайн продажем компресорного устаткування і пневматичного інструменту, маючи більш ніж тринадцятирічний досвід роботи в специфіці систем стисненого повітря. За короткий час нам вдалося зайняти свою нішу в сфері поставок і обслуговування компресорного устаткування.

На сайті представлена ​​тільки краща за співвідношенням ціна / якість продукція, яка була ретельно відібрана фахівцями компанії з наявною на українському ринку зараз. Ми також істотно розширили номенклатуру аксесуарів, щоб наші клієнти мали можливість придбати повний перелік необхідних товарів в одному місці.

Наша компанія також готова виконати для вас проектні роботи будь-яких видів складності. У разі необхідності наші фахівці не тільки розрахують компресорні установки і станції, а й розроблять креслення інших складових проекту, включаючи креслення ресиверів, опорної рами, трубної обв'язки. Ми в повному обсязі проектуємо мережі стисненого повітря (пневмосистеми).

Наше виробництво постійно розвивається. Ми ретельно стежимо за розвитком нових технологій і сучасного обладнання, у виробництві ми об'єднуємо використання ліцензій і власних оригінальних розробок, і навіть конкретні побажання замовників. Рівень якості нашої продукції повністю відповідає світовим стандартам, а ціни на устаткування не перестають радувати вітчизняного споживача.