Кількість
|
Вартість
|
||
|
Компресор — обладнання, яке необхідне для подачі стисненого повітря при плазмовому різанні. На його вибір впливають характер і періодичність майбутніх операцій, а також такі параметри, як продуктивність і робочий тиск.
Варто виділяти три види плазмового різання залежно від середовища, що використовується в процесі роботи:
- Просте. З використанням повітря/азоту в поєднанні з електричним струмом.
- Із захисним газом, причому він може бути плазмоутворюючим і захисним. Покликаний захищати оброблювану ділянку від зовнішнього впливу, завдяки чому вдається значно підвищити якість різання.
- З водою, де рідина відіграє ту ж роль, що й захисний газ в описаному вище підході. Але в неї є додаткові функції: сприяє зниженню температури елементів системи та вбирає в себе шкідливі речовини, що виділяються в процесі роботи.
Завдяки використанню плазмового різання вдається досягти високої продуктивності обладнання та повної пожежної безпеки.
Компресор до плазморіза також забезпечує тангенціальну або вихрову подачу стисненого повітря, тому катодна пляма плазмової дуги в процесі роботи не зміщується від центру електрода.
Підбір компресора для плазмового різання
Для професійної діяльності потрібні компресори для плазморізів середньої та високої продуктивності. Вихідний повітряний потік компресора не має перевищувати необхідне значення для відповідної моделі плазморіза.
Під час купівлі варто враховувати такі технічні характеристики компресора для плазмового різання:
- Продуктивність. Для компресорів вона визначається обсягом повітря, яке прийняте та віддане в процесі роботи протягом хвилини. Водночас корисним вважається лише обсяг повітря на виході з пристрою.
- Тиск, який подається компресором на сопло пальника.
- Об'єм ресивера. Якщо він недостатній, то плазма не отримає необхідної температури, внаслідок чого процес різання буде тривалим і неефективним. Великий об'єм камери ресивера дає змогу частково компенсувати малу продуктивність компресора для плазморіза.
Для виконання робіт з обробки металів рекомендується замовити компресор до плазморіза з продуктивністю не менш ніж 400 л/хв і тиском не нижче 4 бар.
Поршневий агрегат застосовується для періодичних робіт. Він легко витримує часті запуски та зупинки, простий в обслуговуванні, але має високий рівень шуму та потребує додаткової системи фільтрації.
Для професійного плазморіза, який постійно виконуватиме великий обсяг робіт, слід вибирати гвинтовий компресор промислового або напівпромислового типу.
Модель поршневого типу використовується для тимчасових робіт. Під час падіння тиску в ресивері до мінімального показника агрегат включається для нагнітання стисненого повітря. Такі пристрої розраховані на часті запуски та зупинки й доволі прості в обслуговуванні.
Якщо мають бути значні обсяги щоденних робіт у безперервному режимі, необхідний гвинтовий компресор. Він забезпечує високу продуктивність і може тривалий час діяти без зупинок.
Переваги замовлення компресора до плазморіза в компанії “ТИСК і ЛІДЕР”
Ми професійно консультуємо щодо вибору конкретної моделі компресора для плазмового різання. Займаємося продажем агрегатів власного виробництва за доступними цінами з гарантією якості та сервісним обслуговуванням. Доставка виконується Новою Поштою та Укрпоштою всією Україною.
У разі потреби наші спеціалісти виконають комплекс робіт «під ключ», зокрема монтаж компресора для плазморіза, обв'язування та приведення в повну готовність до початку робочого процесу.