Кількість
|
Вартість
|
||
|
Генератори з двигуном внутрішнього згоряння перетворюють механічну енергію на електричну. Такі апарати можуть застосовуватися в приміщеннях або на відкритому повітрі. До них можливе підключення одночасно кількох пристроїв-споживачів. Це обладнання дає змогу організувати резервне електропостачання чи автономне живлення для квартири чи приватного будинку, будмайданчика, ремонтної майстерні та інших об'єктів.
Принцип роботи дизельного електрогенератора полягає в тому, що кривошипно-шатунний механізм запускає колінчастий вал. В результаті крутний момент передається на ротор генератора. В системі формується електромагнітне поле, яке забезпечує перетворення механічної енергії на електричну та отримання змінного струму.
Особливості дизельних генераторів
Кожна станція оснащена двигуном внутрішнього згоряння, який працює з використанням дизеля. Двотактні моделі генераторів мають принцип дії «стиснення палива та робочий хід», а чотиритактні забезпечують впуск пального з подальшим його стисненням, а також робочий хід і випуск. Як паливо використовується солярка.
Для дизельних генераторів характерні:
- висока зносостійкість конструкції;
- невеликі швидкісні обороти через порівняно тривалий процес згоряння палива;
- значна маса та великі габарити;
- низька вартість палива.
Потужні дизельні генераторні станції оснащуються рідинною охолоджувальною системою. В переносних установках застосовується повітряне охолодження. Як додаткові елементи можуть використовуватися проміжні конструктивні механізми.
Як вибрати модель дизельного генератора?
Потужність електрогенератора рекомендується вибирати на 35-75% вище сумарної потужності приладів, що підключаються. У разі індуктивної техніки необхідне збільшення цього показника вдвічі-втричі.
Генераторні станції дизельного типу найчастіше використовуються на відкритих майданчиках, внаслідок чого забезпечується необхідна провітрюваність. Це стосується кожухових або контейнерних конструкцій. У приміщеннях встановлюються відкриті моделі.
У побуті здебільшого застосовуються звичайні однофазні пристрої. Для промислових підприємств пріоритетними є трифазні моделі.
Апарати оснащуються низько- та високооборотними дизельними двигунами. Їхній вибір залежить від інтенсивності використання. Низькооборотні мотори характеризуються зниженим рівнем шуму та значним робочим ресурсом.
Для підтримки стабільної напруги на виході застосовуються асинхронні моделі, що необхідні при електроживленні медтехніки або приладів. Синхронні генератори дешевші, але мають меншу точність. Їх встановлюють у житлових та офісних приміщеннях, а також у логістичних парках і на будмайданчиках.
Тривалість автономного функціонування дизельного генератора зазвичай становить кілька годин. Вона багато в чому залежить від обсягу паливного бака.
З огляду на ці чинники можна швидко вибрати необхідний електрогенератор для використання як автономне або резервне джерело живлення.
ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ДИЗЕЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ у компанії “ТИСК”
Наш каталог включає дизельні генератори різної потужності. Всі моделі мають сертифікати якості. Електрогенератори відповідають суворим вимогам охорони праці, що діють в Україні. У нас можна купити побутові та професійні апарати з доставкою в різні регіони країни.
Співробітники нашого інтернет-магазину докладно консультують щодо вибору моделей дизельних генераторів відповідно до конкретних умов використання та діапазону цін.
Оформляйте онлайн-заявку в зручний для вас час. Ми чітко дотримуємося обумовлених термінів поставки, надаємо гарантійне та сервісне обслуговування апаратів. За потреби ми забезпечуємо комплексне оснащення обладнанням будівлі чи підприємства.