Спеціально розроблена система он-лайн моніторингу, впроваджувана  TSK  з метою реалізації системного підходу в обслуговуванні сучасних компресорних установок.

Програмно-апаратний комплекс складається з хмарного сервісу і периферійних пристроїв, які виробляють моніторинг і управління об'єктами в режимі 24/7.

Вся інформація про технологічному стані компресорних установок обробляється, візуалізується в архіві системи і передається диспетчеру по захищеному каналу передачі даних, із забезпеченням безпеки доступу через ЕЦП.

Система робить аналіз даних, що надходять з компресорних установок. У разі виникнення негативних факторів, які можуть призвести до нештатної ситуації, виробляє комплекс дій спрямованих на запобігання аварійних ситуацій, з одночасною передачею інформації власнику КУ, диспетчеру і сервісним службам ТОВ ТПП ТИСК для подальшого усунення несправностей або поточного ремонту/обслуговування.

Принцип роботи системи обслуговування

Реалізовані нами компресорні установки комплектуються з заводу системою віддаленого доступу до центрального контролера компресорної установки. Це дозволяє щогодини отримувати реєстрові дані експлуатаційних параметрів, аварійних ситуацій і критеріїв.

На базі цих даних і архівних даних за даними параметрами діагностичний модуль нашої системи дозволяє точно визначити стан вашої компресорної установки, необхідність планового обслуговування або заміни агрегатів.

Аналітичний модуль, отримуючи такі параметри як швидкість наростання температури, максимальний тиск на випуску, швидкість наростання тиску, споживаний струм в холостому ході і при навантаженні, обчислює найбільш ефективну для вас і безпечну для компресорної установки логіку і режим роботи, яку ви можете застосувати в своєму тех.процессе на свій розсуд.

В разі виникнення нештатних ситуацій система проінформує призначений вами відповідальна особа і наші сервісні служби. Самостійні контроль за системою ви зможете здійснювати через мобільний додаток до системи або через особистий клієнтський кабінет через веб-браузер.

Види обслуговування

Відповідно до бажань клієнта ТОВ ТПП ТИСК може запропонувати наступні види заводського обслуговування:

    • гарантійне обслуговування, що включає в себе повний цикл ремонтних робіт в разі поломок (включаючи заміну агрегатів) *, сервісне обслуговування, систему інформування вашого персоналу і диспетчеризація вашого обладнання;
    • сервісне обслуговування. Поточна заміна расходников (масла, фільтрів, підшипників), система інформування та диспетчеризації.
    • облікова обслуговування дозволяє клієнтові самостійно стежити за своїм обладнанням через мобільний додаток або особистий кабінет *. Модулі діагностики та аналітики не підключаються.

* повний перелік агрегатів і взаємодія при форс-мажорі прописується в договорі.

Отримайте комерційну пропозицію:

ТОВ ТПП « ТИСК »

+380730777188

 

Email: info@tusk.ua