Пневматичне обладнання експлуатується на підприємствах різних галузей. Це установки, що забезпечують виробничу лінію недорогим та доступним енергоносієм. Стиснене повітря приводить у рух різні пневматичні механізми. Щоб пневмомережа та всі її компоненти працювали стабільно, споживали мінімальну кількість стисненого повітря, рекомендуємо замовити виїзд фахівця на ваш об'єкт. Отримати консультацію, допомогу в розробці проекту, монтаж та введення в експлуатацію пневматичної лінії можна в компанії «ТИСК».

Навіщо замовляти виїзд на об'єкт?

Деякі питання експлуатації пневматичних мереж можна вирішити віддалено. Консультування відбувається за телефоном, у месенджерах, соціальних мережах. Але часто цього недостатньо. Клієнтам потрібно викликати співробітника нашої компанії на підприємство.

Допомога може знадобитися в таких випадках:

  • Нова компанія планує виготовляти товари на пневмолінії. Щоб розробити проект проводиться комплексний аналіз умов виробництва. Збір інформації виконується під час використання спеціального обладнання.
  • Підприємство вже експлуатує пневмомережу, але останнім часом збільшилися витрати на її обслуговування та роботу. Потрібен огляд компонентів мережі, пошук причин зниження рентабельності інсталяції.
  • Пневматичне обладнання потребує технічного обслуговування або ремонту. Потрібно визначити комплекс робіт, скласти кошторис.

Майстер на основі проведеної роботи складе письмовий висновок.

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Наша компанія надає комплекс послуг у галузі оптимізації пневматичного обладнання. Майстер виконає необхідні перевірки та зробить виміри, щоб ухвалити правильне рішення щодо подальшої експлуатації компресорного або пневматичного обладнання.

Наші переваги полягають у наступному:

  • Ми виготовляємо промислові компресори на власному виробництві, постачаємо техніку більш ніж на 10 тис. підприємств України.
  • У кожному регіоні країни є сервісний центр від нашого заводу.
  • Наші співробітники виконають проектування, виготовлять, змонтують та введуть в експлуатацію пневматичні установки на підприємстві будь-якої галузі.
  • Виконаємо аудит існуючого обладнання безкоштовно за умови проведення подальшого ремонту.
  • Наші консультанти допоможуть зробити добір обладнання, що відповідає умовам вашого виробництва.

Ми створимо виробничу пневматичну лінію з мінімальними витратами та максимальною рентабельністю.

Як зробити замовлення?

Щоб замовити послугу виїзду нашого співробітника на ваше підприємство, залиште заявку на сайті компанії. Вкажіть ваше ім'я, назву організації та номер телефону. Наш консультант швидко зателефонує вам, щоб уточнити деталі надання послуги. Майстри прибудуть на об'єкт у зручний для вас час.
 


Поставити запитання можна за телефоном, у соціальних мережах чи месенджерах.