1. Яка ціна?

    Завод ЛІДЕР виробляє багато моделей гвинтових та поршневих компресорів під різні задачі. Є бюджетні моделі від 10 000 грн під малий бізнес та промислові для великих виробництв, де автоматизація промислового процесу ставиться на перше місце, тут вартість кінцевого проєкту може доходити до 2 000 000.

     

  2. Професійний, чи побутовий компресор обрати?

    Критерії, за яким розділяють професійні та побутові компресори:
    1 Напруга. Всі побутові компресори, працюють від мережі 220 В. Це пов'язано з незначною потужністю двигуна, що не перевищує 2-3 кВт. Більш потужні моделі відносяться до класу промислової техніки і для використання в побуті потребують підключенню на 380В.
    2 Продуктивність. Побутові цілі - це непостійне використання компресора під один інструмент одночасно, або підкачування колес низької барності. Для постійного викоритсання одного чи декількох професійних інструментів одночасно потрібен компресор з продуктивністью від 300 л/хв.
    3 Час безперервної роботи. Промислові задачі потребують постійну безперебійну роботу компресора, бюджетні моделі швидко перегріваються та потребують відпочинку. Тільки гвинтові компресори здатні працювати без відпочинку цілу зміну.

    До нас часто звертаються з запитом: встановити компресор на СТО, під малярку або піскоструй на мережі 220в. Ми завжди відмовляємо таким клієнтам, бо за кожний злам компресора доводиться відповідати нам. Компресори з продуктивністью від 400 л/хв НЕ МОЖУТЬ працювати на 220в. Це у 100% випадках неякісне повітря та швидкий глобальний злам всього компресора.

     

  3. Якої потужності буде достатньо? Краще один потужніший, чи декілька слабких?

    Для підприємства важливим показником є економія витрат та збільшення прибутку. Тому ми продовжуємо розповідати як зекономити на стисненому повітрі. При виборі потужного компресора від 7.5 кВт, є сенс замислитись, вам потрібен один потужний, чи краще буде обрати декілька слабких. Перевага гвинтових над поршневими беззаперечна, тому мова піде лише про поршневе обладнання.
    5 компресорних блоків 2.2 кВт коштують стільки ж, скільки блок 7.5 кВт, а видають на 35% більше повітря. Однак, чим потужніше компресор, тим вигідніше співвідношення потужності до енергії, яку він споживає. Повноцінний компресор 2.2 кВт на ресивері коштує вже не так вигідно, а коштів на електроенергію буде витрачатись більше, якщо обладнання буде працювати постійно та одночасно.

    Робити такий вибір потрібно залежно від цілей використання стисненого повітря. Якщо лише один прилад підключений до компресора, чи їх декілька, але вони завжди працюють одночасно, то варто обрати один потужний. Декілька споживачів стисненого повітря, які працюють не одночасно, варто підключати до малих компресорів.

    Неповна зайнятість компресора шкодить його роботі та витрачає багато електроенергії. На СТО, де працюють декілька пневматичних приладів одночасно, ми радимо обирати декілька компресорів низької кіловатності, бо загруженість приладів не буває постійною. Однак, компресор для поліграфічного обладнання, який працює постійно, має бути один потужний.

     

  4. Яка продуктивність повинна бути в компресора?

    Компресор підбирається під конкретні задачі. Різні пневмоінструменти потребують різно

     

  5. Який об’єм ресиверу обрати?

    Продуктивність на вході, а також продуктивність на виході, як і тиск з живленням від мережі нічим не відрізняється у поршневих компресорів від гвинтових. А ось обсяг ресивера істотно відрізняється, тому поговоримо тепер про нього.
    Важливою технічною характеристикою компресора є і обсяг ресивера. Однак, з огляду на, що продуктивність гвинтових компресорів майже завжди висока, ресивери у них не особливо відрізняються. Середній обсяг становить 200 - 550 літрів. Говорячи про обсяг ресивера поршневих компресорів, то тут не вгадаєш. Чи то він у вас буде на 60 літрів, що по суті змусить працювати компресор на знос, практично не підтримуючи тиск. Чи то ємність ресивера у вас буде більше, і компресор почне вже працювати короткочасно, що збільшить звичайно ж його ресурс. Так що дивлячись на технічні характеристики компресора виходячи з нагнітається тиску, потрібно враховувати для яких цілей ви берете собі його.
    З усіх цих технічних характеристик можна орієнтуватися у виборі компресора. А так як все розвивається, то краще завжди взяти з запасом.

     

  6. Який тиск мені необхідно забезпечити?

    По максимуму тиску, для роботи з яким призначений компресор, розрізняють вакуумні, в завдання яких більшою мірою входить відкачування повітря, низького тиску (в межах 0,15 - 1,2 МПа), середнього тиску (1,2 - 10 МПа), високого (10 - 100 МПа) і надвисокого тиску (перевищує 100 МПа). Найбільшого поширення набули компресори середнього тиску, що застосовуються для забезпечення роботи іншого обладнання (пневматичного).

     

  7. Яка напруга мережі повинна бути на виробництві?

    До нас часто звертаються з запитом: встановити компресор на СТО, під малярку або піскоструй на мережі 220в. Ми завжди відмовляємо таким клієнтам, бо за кожний злам компресора доводиться відповідати нам. Компресори з продуктивністью від 400 л/хв НЕ МОЖУТЬ працювати на 220в. Це у 100% випадках неякісне повітря та швидкий глобальний злам всього компресора.

     

  8. Як регулювати витрати стисненого повітря?

    Вартість енергії для виробництва стисненого повітря - це 80% від загальних витрат на утримання компресора. Це означає, що споживачі повинні ретельно обирати систему регулювання витрат стисненого повітря. Вона може залежати від типу компресора, допустимих змін тиску, коливань споживання повітря та допустимих втрат енергії

    2 основних типи регулювання:⠀
    Постійне регулювання. Передбачає безперервне управління приводним двигуном або впускним клапаном відповідно до змін тиску. Результатом зазвичай є невеликі зміни тиску (від 0,1 до 0,5 бар), в залежності від коефіцієнта посилення системи регулювання та швидкості її реакції.

    Регулювання завантаження / розвантаження. Найбільш поширений метод регулювання, який передбачає декілька великих змін тиску між двома граничними значеннями. Це відбувається шляхом повного припинення подачі, якщо тиск високий (розвантаження) і відновлення подачі (завантаження) в той момент, коли тиск падає до гранично низького значення. Зміни тиску залежать від дозволеної кількості циклів завантаження / розвантаження на одиницю часу, але зазвичай тиск коливається в діапазоні від 0,3 до 1 бар.

     

  9. Чи потрібна мені підготовка повітря?

    Ефективна робота пневматичного обладнання неможлива без якісного стисненого повітря.

    Повітря в атмосфері, що нас оточує містить тверді елементи розміром до 10 мікронів та певну кількість води. Неозброєним оком ми цього не помічаємо, але при стисненні повітря у декілька разів, вода та домішки утворюють абразив, викликають корозію, знищують пневматичні системи та погіршують якість кінцевого продукту.

    Ще один елемент забруднення повітря — це мастило, яке міститься у поршневих та гвинтових блоках компресора. Без мастила компресор працює неефективно та швидко ламається.

    Проблему чистоти вирішує обладнання для очистки повітря:
    - Сепаратори та мастилозбірні кільця очищують до 90% води та збирають до 95% мастила.
    - Магістральні фільтри позбавляють повітря від твердих частин.
    - Осушувачі рефрижераторного типу повністю позбавляють повітря від води.

    Використання систем підготовки повітря збільшує життя компресора, пневматичного обладнання та всіх елементів магістралі. Для кожної сфери застосування та задачі є певні норми чистоти повітря, під які обирається обладнання.

     

  10. Чи є можливість придбати товар в розстрочку?

    Так, ми надаємо покупку товарів у розстрочку від ПриватБанку
    Миттєва розстрочка:
    Комісії для продавця немає
    Комісія для покупця - 2.9% в місяць
    Максимальна кількість платежів ставимо 5?
    Кредити до 24 місяців без комісії для продавця. Покупець оплачує комісія за послугу, а продавець тільки комісію по еквайрингу

    Оплата частинами:
    Комісія за послугу для продавця залежить від кількості платежів,
    яке вибере покупець. Максимум 1.1% від суми.
    Комісія для покупця 0,01% щомісяця
    6 місяців

     

  11. Як довго доведеться чекати виготовлення продукту?

    Якщо моделі, яку ви обрали немає у нас на складі, то поршневі ми виготовляємо за 1-3 дні, гвинтові від 1 до 14 днів.

     

  12. Як довго прослужить компресор?

    Строк служби компресора на 95% залежить від якості його обслуговування. Незалежно від того, скільки коштує ваш компресор і від якого він бренду, обслуговування необхідно.

    Новий компресор потрібно одноразово повньстю обслугувати після певного проміжку роботи, це 500 годин для гвинтових та 300 для поршневих. Обслуговування буває 3 типів:
    1. Аудит
    2. Очищення/прибирання та заміна мастил.
    3. Заміна розхідних комплектуючих.

    На етапі аудиту виявляються можливі несправності, перевіряється рівень мастила, натяг ременів та електричні з’єднання. Рівень мастила перевіряється кожного дня на гвинтових та поршневих компресорах, а натяг ременів при одноразовому обслуговуванні нового поршневого компресора.

    Прибирання робочого місця також важливо проводити, як і повне очищення компресора від бруду. Пил та дрібні речовини можуть потрапити до механізмів та скоротити життя обладнання.

    Комплектуючі, які є розхідними: повітряні фільтри, ремені, сепаратори, ремкомплект всмоктуючого клапану. Їх потрібно міняти через певний проміжок роботи. Наприклад, ремені замінюються кожні 3000 годин на поршневих і кожні 6000 на гвинтових компресорах.

  13. Чому мій компресор може зламатись?

    Найнадійніший компресор виходить з ладу при неправильній експлуатації.
    Кожен компресор для нас — це повноцінний проєкт, який проходить етапи від конструювання на виробництві до встановлення на вашому об'єкті.
    Правила експлуатації є не менш важливою складовою, ніж правила конструювання. Тому ми відповідально створюємо умови, в яких ваш компресор буде працювати все життя без необхідності заміни.

     

  14. Як попередити появу поломки компресора?

    Наші компресори промислового класу обладнані спеціальною системою, щоб вам було простіше слідкувати за його внутрішнім станом, не маючи спеціальних технічних знань.

    Система аналізує роботу компресора та встановлює оптимальні характеристики його роботи, щоб знос був мінімальний, а робота ефективною.

    Можна слідкувати за такими показниками:
    Поточна температура та швидкість її наростання
    Поточний тиск та швидкість його наростання
    Кількість споживаної електроенергії
    Стан фільтрів

    Проблеми з компресором вирішуються одразу, на етапі їх появи. Система діагностує і вказує на можливі незаплановані ситуації, а наша команда вирішує їх до того, як вони почнуть негативно впливати на компресор.

     

  15. Чи я можу отримати діагностику обладнання?

    Ми надаємо нашим потенційним клієнтам безкоштовну діагностику компресорного устаткування. Ми є заводом виробником компресорного устаткування і наші мотиви чисті і прозорий, ми говоримо про них відкрито! При цьому я Вас запевняю, що після того як Ви Переконайтеся в професіоналізмі наших інженерів і якості продукції, у Вас з'явиться бажання стати нашим клієнтом.

     

  16. Які умови гарантії?

    Гарантія на обладнання - 12-60 місяців
    Гарантія на виконані роботи - 6 місяців
    гарантія на запасні частини - 6 місяців

     

  17. Умови повернення

    Повернення відбувається якщо товар має пошкодження або недоліки через які його використання неможливе;
    Поверненню підлягає товар належної якості, якщо з моменту продажу пройшло не більше 14 (чотирнадцяти) днів, збережені споживчі властивості товару, не порушена цілісність упаковки, товар не був у вжитку;
    Повернення товару можна здійснити будь-яким зручним способом за адресою: м.Харків, вул.Плеханівська 10 / Кокчетавськая 47;
    Повернення товару клієнт здійснює за свій рахунок.

    Товар поверненню не підлягає, якщо:
    З моменту його продажу минуло більше 14 (чотирнадцяти) календарних днів.
    товар замовлений Покупцем самостійно, з відмовою від перевірки Спеціалістом відповідності обраного товару.

    Для здійснення гарантійного ремонту необхідно:
    - заповнити акт рекламації з печаткою.
    - направити комплектний інструмент в зібраному і чистому вигляді.
    - докласти паспорт на виріб з відміткою про продаж.
    Наш сервісний центр розташований за адресою:
    м. Харків, вул. Плеханівська 10 9:00 до 18:00.

    Ми гарантуємо
    - безкоштовне усунення всіх виявлених дефектів, що виникли з вини виробника;
    - роботи будуть виконані швидко і якісно із застосуванням фірмових комплектуючих;
    - термін дії гарантії визначається виробником і починається з дня покупки.
    Гарантійні зобов'язання не поширюються на витратні елементи і матеріали (ремені, фільтра, масло і т.д.)!