Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Магістральний повітропровід трубопровід

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Магістральні димарі застосовуються в системах вентиляції. Труба транспортує повітря від вентиляційного обладнання (наприклад, вентиляторів, фільтрів, нагрівачів/охолоджувачів) до розподільних пристроїв і навпаки. Від правильного вибору магістральних трубопроводів безпосередньо залежить ефективність та термін служби системи вентиляції. Замовити повітропроводи, затискні муфти та комплектуючі можна за доступними цінами у компанії TUSK.

Особливості магістральних повітроводів трубопроводів

Магістральні димарі трубопроводи важливі з кількох причин:

 • Забезпечення достатньої витрати повітря. Перетин та конфігурація магістральних трубопроводів повинні забезпечувати проходження потрібного об'єму повітря з мінімальними втратами тиску.
 • Зниження рівня шуму. Грамотний розрахунок та монтаж дозволяють мінімізувати появу шумів та вібрацій під час руху повітря.
 • Економія енергії. Правильний підбір перерізу та матеріалів повітроводів (теплоізоляція) дозволяє знизити тепловтрати та витрати на додаткове нагрівання/охолодження повітря.
 • Довговічність системи. Якісні димарі прослужать довго без втрати робочих властивостей за умови дотримання правил монтажу.

Таким чином, магістральні повітроводи та затискні сполучні муфти мають велике значення для роботи системи вентиляції.

Види затискної сполучної муфти

Для монтажу повітроводу потрібно придбати якісну затискну муфту. Сполучні компоненти забезпечують безперебійну роботу системи. При покупці враховуйте такі види магістральних трубопроводів:

 • За профілем (формою поперечного перерізу): круглі, прямокутні, овальні, квадратні.
 • За матеріалом: сталеві (оцинкована сталь), алюмінієві, пластикові (PVC, ABS пластик).
 • За конструкцією стінок: гладкі, гофровані (спіральновиті), з ребрами жорсткості.
 • За наявності теплоізоляції: з утеплювачем та неутеплені.

Достатньо поширені повітроводи круглого перерізу з оцинкованої сталі та алюмінію. Форма та розміри трубопроводів підбираються з урахуванням особливостей системи вентиляції та наявного простору. Затискна муфта з внутрішнім різьбленням використовується для пластикових трубопроводів круглого поперечного перерізу.

Технічні характеристики магістральних повітроводів трубопроводів

Магістральні та промислові трубопроводи, а також компоненти для монтажу вибираються з урахуванням таких характеристик:

 • Діаметр та товщина стінок. Впливають на пропускну здатність та міцність повітроводу. Діаметр визначається виходячи з розрахункової витрати повітря. Товщина стінки залежить від матеріалу та діаметра.
 • Пропускна здатність та гідравлічний опір. Показують обсяг повітря, що транспортується трубами, і втрати тиску. Вони залежать від діаметра, довжини і шорсткості стінок.
 • Теплопровідність. Здатність матеріалу проводити тепло через стінку повітроводу. У неізольованих повітроводів показник втрати тепла вищий.
 • Корозійна стійкість. Визначає стійкість матеріалу повітроводу до впливу вологи та агресивних середовищ. Корозійна стійкість трубопроводів і затискних фітингів визначається з урахуванням особливостей середовища, що транспортується.

Вибір повітроводів з оптимальними характеристиками є важливим для якості функціонування систем вентиляції та кондиціювання. На нашому сайті продаються фітинги для монтажу повітроводів для різних умов експлуатації.

Застосування магістральних повітроводів трубопроводів

Магістральні повітроводи та затискні муфти широко застосовуються в системах вентиляції та кондиціювання різного призначення:

 • Промислові/індустріальні системи: цехи підприємств, складські комплекси, виробничі приміщення, автосервіси тощо. Тут потрібні повітропроводи з високою корозійною стійкістю та великою пропускною здатністю.
 • Комерційні будинки та офіси: бізнес-центри, торгові комплекси, готелі, фітнес - клуби тощо. Потрібні компактні та естетичні конструкції з низьким опором повітряному потоку.
 • Житлові будинки та квартири: витяжні системи вентиляції, кондиціонування, припливні установки з рекуперацією тепла. У побутовому секторі ключове значення мають низький рівень шуму, компактні розміри та простота монтажу.

У каталозі нашої компанії представлені фітинги для створення різної конфігурації магістралей та систем. У нас можна купити затискні прямі муфти, поворотні, з внутрішнім та зовнішнім різьбленням. У продажу є також Т-подібні трійники для з'єднання трьох відрізків повітроводів. Оформити замовлення можна з доставкою по всіх регіонах України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.