Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Листозгинальні верстати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Листогибочні верстати - це апарати, завдяки яким можна формувати листовий метал в різноманітні вироби без порушення цілісності матеріалу. Це робить таке згинальне обладнання незамінним при виготовленні будь-яких деталей. Листогиби використовуються для виробництва корпусних деталей, елементів обшивки, труб, резервуарів тощо. Вони чудово зарекомендували себе під час роботи з листовою сталлю, алюмінієм та іншими матеріалами. Купити листогиб за вигідною вартістю для відповідних виробничих умов ви можете в компанії TUSK.UA.

 

Основні принципи роботи згинальних верстатів

Листогиб забезпечує високу точність обробки та дає змогу автоматизувати процес виробництва. Це підвищує продуктивність праці та знижує собівартість продукції. Сучасний листозгинальний верстат з ЧПУ допомагає гнути вироби складних форм. Застосування цього обладнання - це можливість оптимізувати використання матеріалів і зменшити відходи виробництва.

Основний принцип роботи листозгинальних верстатів полягає в пластичному деформуванні листового матеріалу за допомогою спеціальних штампів. Листозгини складаються з рами, станини, шпинделя з поворотним механізмом, набору штампів і притискних пристроїв. Вони представлені в багатьох моделях, які відрізняються за такими критеріями:

 • За способом згинання: підпружинені, важільні, гідравлічні, кривошипні.
 • За ступенем автоматизації: механічні, напівавтоматичні, автоматичні, з ЧПУ.
 • За потужністю: легкі, важкі, суперважкі.

Важільні згинальні верстати підходять для невеликих об'ємів виробництва з нескладним профілем заготовок.

На відміну від ручних листогибів, гідравлічні та автоматичні верстати допомагають обробити великогабаритні вироби та налагодити масове серійне виробництво. Завдяки ним можна працювати з вуглецевими та легованими сталями, кольоровими металами та сплавами.

Популярні типи листозгинів

Сучасні листозгини розподіляються на такі категорії верстатів відповідно до технічних параметрів:

 • За приводом. Бувають механічні та гідравлічні листогиби. Гідравлічні верстати мають привід від гідроциліндрів, що забезпечує високу потужність, і підходять для великих навантажень. Механічні листогиби оснащені кривошипно-шатунним механізмом і застосовуються для незначних деталей.
 • Для різної товщини металу. Верстати для згинання використовується під час роботи з тонкими листами (до 3 мм), середньої товщини (3-20 мм) і товстолистовими заготовками (20-100 мм).
 • За габаритами. Варто розрізняти листозгини та бляхогиби для дрібних виробів (листи до 1250 мм), середніх (листи до 2500 мм) і великогабаритних (листи понад 2500 мм) заготовок. До того ж на виробництві використовуються кромкозгинальні верстати (для обробки кромок) і сегментні листогиби (для згинання листа з 4 боків).

Вибір згинального верстата залежить від розмірів і товщини листа, серійності виробництва та необхідних властивостей виробу.

Технічні характеристики та параметри листозгинів

Розглянемо основні технічні характеристики листогибочних верстатів:

 • Розміри (довжина, ширина, висота), потужність приводу (кВт), зусилля при гнутті (тс).
 • Параметри обробки. Максимальна ширина листа (мм), мінімальний радіус гнуття (мм), максимальна товщина листа (мм), максимальний кут згину (в градусах).
 • Точність і швидкість гнуття, кількість штампів, вага верстата.

Розуміння цих технічних параметрів дає змогу правильно вибрати згинальний верстат для конкретних потреб виробництва.

Автоматизація та управління

Автоматизація та управління згинальних верстатів є важливими для підвищення продуктивності, якості та оптимізації процесу гнуття металу.

Основними аспектами автоматизації є:

 • Наявність ЧПУ (числового програмного управління). Це дає змогу запрограмувати складні цикли гнуття та автоматизувати процес виробництва. Згинальний верстат з ЧПУ містить екран і пульт керування для встановлення параметрів.
 • Автоматизована подача заготовок і завантаження листів за допомогою роботів, маніпуляторів або конвеєрів.
 • Системи контролю якості з автоматичним вилученням браку, зокрема лазерні, оптичні датчики та ін.
 • Автоматична притискна система для утримання листів, яка може бути пневматичною, гідравлічною тощо.
 • Автоматичне охолодження та змащування.

Придбати сегментний листогиб, бляхогиб або інший згинальний верстат ви можете з доставкою всією Україною. Ми пропонуємо моделі, виготовлені завдяки сучасним технологіям та інноваційним розробкам. Для безперебійної роботи такого обладнання важливо виконувати регулярні перевірки стану листозгинів, технічне обслуговування та заміну зношених деталей та інструментів.

Щоб оформити замовлення, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за вказаними номерами телефонів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.