Компресори використовуються на багатьох підприємствах, у побуті та при будівництві. Згодом така техніка потребує обслуговування . Якщо під час ТО виявлено несправності, проводиться ремонт . Щоб виробник не витрачав час і не задіяв з своїх співробітників для ТО повітряного компресора, фахівці нашої компанії «ТИСК» проводять комплекс робіт. Ми виконаємо гарантійне та сервісне обслуговування швидко та з використанням сертифікованих матеріалів. Наші майстри прибудуть на об'єкт у Києві або інших містах України.

 Аудит пневмоліній обладнання

Технічний аудит пневмоліній та компресорного обладнання

Оренда
гвинтових та
поршневих
компесорів

Проектування
пневмосистеми та
обв'язки
компресорний

Капітальний тапоточний ремонт

 

Монтаж
пневмомережі та
пусконалагоджувальні
роботи

Онлайн моніторинг
компресорів 24/7

 

Розрахунок та
підбір
обладнання,
виїзд на виміри

Вигідні умовиспівробітництва на
основі договорів

Основні типи компресорів та їх обслуговування

Технічне обслуговування проводиться із встановленою періодичністю. Цю роботу потрібно виконувати для побутових та промислових видів обладнання. Під час терміну гарантії ТО проводиться за умов, зазначених у договорі. Після закінчення цього періоду ми проводимо сервісне обслуговування наступних видів компресорів:

 • гвинтові ;
 • поршневі ;
 • відцентрові;
 • промислові .

Ми перевіримо роботу повітряного насоса , ресивера, автоматики та інших систем. Наші майстри обслуговують пристрої з електричним двигуном або ДВЗ. Враховуються влаштування техніки та особливості її роботи. Від цього залежать періодичність технічного обслуговування та вартість послуги.

За яких умов виконується гарантійний ремонт?

Наша компанія зобов'язується обслуговувати компресорну установку протягом гарантійного терміну. Ми гарантуємо обладнання від 12 до 60 місяців. Термін її дії починається від дня покупки, а тривалість визначається виробником. На видаткові компоненти гарантійні зобов'язання не поширюються.

Обладнання підлягає ремонту за рахунок нашої компанії у таких випадках:

 • якщо поломка сталася з вини виробника;
 • ремонт потрібний протягом терміну дії гарантії;
 • Користувач виконував усі вимоги інструкції виробника.

При роботі використовуються надійні комплектуючі та матеріали. Виконується заміна бракованої деталі, а потім надається гарантія якості на нові запчастини.

Бренди компресорів, які ми обслуговуємо

Наша компанія проведе ремонт та ТО обладнання Lider, Remeza, Aircast, Fini, Fiac, Abac, Dalgakiran, AtlasCopco, Ceccato, Alup, GardnerDenver, Forte і т.д. Сервісні центри є у кожному регіоні. Ціна залежить від складності та обсягу робіт. Послуга в рамках гарантійного обслуговування надається безкоштовно. Ми виконаємо поточний чи капітальний ремонт.

Етапи обслуговування компресора

Наша компанія виконує ТО компресорного обладнання за встановленою схемою. Послідовність дій така:

 • Діагностика . Оцінюється стан усіх вузлів та механізмів, виявляється ступінь зносу.
 • Заміна вузла, що вийшов із ладу.
 • Встановлює нові ущільнювачі, ремені та інші розхідники.
 • Заміна олії (якщо передбачено у конструкції).
 • Тестування роботи устаткування.

Якщо поломка серйозна, ми виконаємо капітальний ремонт із заміною всіх вузлів, що вийшли з ладу. Перед проведенням робіт із замовником укладається договір.

Чому обслуговування та ремонт вашого компресора слід довірити нам?

ТИСК » займається проектуванням, виготовленням, установкою та запуском в експлуатацію компресорного та пневматичного обладнання. Наші майстри виконають ТО недорого та швидко з гарантією якості. Після проведення робіт обладнання працюватиме стабільно, а пневмоустановка отримуватиме стиснене повітря з необхідними параметрами.

Техобслуговування відрізняється низкою особливостей:

 • витрата енергоресурсів під час роботи техніки знижується;
 • ефективність під час експлуатації підвищується;
 • термін служби компресорної установки зростає;
 • запобігає ймовірності витоку стисненого повітря;
 • виключається простий техніки та втрата прибутку підприємством.

При обслуговуванні та ремонті ми використовуємо сертифіковані комплектуючі та матеріали. Майстри мають великий досвід та високу кваліфікацію. Усі роботи вказуються у договорі, а ціна не змінюється під час надання послуг.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим співробітникам за номером телефону або напишіть у месенджері. Менеджер розповість про умови надання послуг та прийме заявку. У зручний для вас час майстер прибуде на ваш об'єкт та виконає потрібні роботи.