Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтр регулятори тиску повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фільтр-регулятор тиску повітря відіграє основну роль у функціонуванні промислових пневмосистем. Такий пристрій забезпечує стабільний напір на виході незалежно від коливань витрати або сили подачі потоку по магістралі. Це важливо для коректної роботи пневмоінструменту та обладнання. Вбудований запобіжний клапан спрацьовує при перевищенні встановленого максимуму, запобігаючи поломкам обладнання. Купити фільтр-регулятор тиску для стисненого повітря можна за вигідною ціною в компанії TUSK.

Основні функції фільтрів регуляторів тиску повітря

Застосування фільтра-регулятора повітря рекомендується на вході в цехові мережі безпосередньо перед відповідальним пневмообладнанням. Це підвищує ефективність і надійність роботи пневмосистеми. Фільтр-регулятор стисненого повітря виконує дві найважливіші функції в пневмосистемах:

  • Фільтрування повітря. Здійснюється очищення від механічних частинок, вологи та мастила для запобігання поломкам або браку продукції. Для цього застосовуються фільтруючі елементи тонкого очищення та різні механізми фільтрації: сітчасті, волокнисті, мембранні.
  • Регулювання тиску. Фільтр підтримує постійний вихідний робочий тиск пневмосистеми, компенсуються перепади тиску в пневмомагістралі.

Застосування фільтрів-регуляторів тиску повітря важливе для запобігання виходу з ладу пневмосистеми промислового підприємства.

Типи фільтрів регуляторів стисненого повітря

На промислових підприємствах використовуються різні типи фільтрів-регуляторів тиску повітря, зокрема:

  • Комбіновані. Об'єднують в одному корпусі фільтр, регулятор тиску та конденсатовідвідник. Вони компактні, зручні у монтажі, оптимальні за вартістю та застосовуються в усіх галузях промисловості.
  • Сепаратори для конденсату. Автоматично видаляють конденсат, що накопичується, та мастило з пневмомагістралі, продовжують термін служби пневмообладнання та виключають гідроудари. Найбільш ефективні циклонні та ежекторні сепаратори.

Правильно підібрані фільтри-регулятори допомагають отримати сухе та чисте стиснене повітря зі стабільним тиском для якісної роботи пневмосистеми.

Технічні характеристики фільтрів регуляторів тиску

До основних технічних характеристик фільтрів-регуляторів тиску стиснутого повітря належать:

  • Діапазон регулювання тиску - зазвичай становить 0,2-16 бар, більш вузькі діапазони призначені для спеціального застосування.
  • Ефективність фільтрації – наявність фільтрувального елемента з відповідним ступенем очищення, що передбачає видалення з потоку частинок розміром до 1-5 мк (вода, мастило, сторонні частинки).
  • Максимально допустима витрата повітря – пропускна здатність регулятора повітря від 3,5 до 11,5 тис. нл/хв.

У процесі виготовлення фільтрів застосовуються витривалі матеріали, зокрема алюміній і нержавіюча сталь. Фільтрувальні матеріали та ущільнювачі вибираються з урахуванням особливостей експлуатації та вимог пневматичної системи.

Вибір фільтрів-регуляторів включає чимало послідовних дій. Насамперед проводиться оцінка вимог виробництва та пневматичних установок. Потім виконується порівняльний аналіз різних типів обладнання, що регулюють тиск та очищають потік повітря. На основі отриманої інформації визначається оптимальне поєднання функцій в єдиному пристрої.

Замовити продукцію на сайті можна з доставкою всіма регіонами України. Для консультації звертайтесь до наших менеджерів за телефоном або в месенджерах.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.