Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри очищення стисненого повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Чисте стиснене повітря важливе для ефективності та безперебійності роботи промислового обладнання. В якості забруднень можуть бути вода, мастило та механічні частинки. Сторонні фракції в потоці стають причиною поломок пневматичних систем та інструментів, простоїв обладнання та позапланового техобслуговування.

Фільтр очищення повітря для компресора ефективно видаляє зважені частинки та аерозолі з потоку. Замовити очищувачі високої якості за доступною вартістю можна в компанії TUSK.

Основні функції фільтрів очищення стисненого повітря

Фільтри стисненого повітря допомагають збільшити міжсервісні інтервали пневмообладнання, знизити витрати на ремонт, підвищити продуктивність і забезпечити безперебійність роботи обладнання. До того ж запобігається брак через потрапляння забруднень у техпроцес.

Фільтр для повітря на компресор або пневмосистему сприяє нормальним умовам роботи сучасних виробництв. Очисники виконують дві основні функції:

  • Видалення твердих фракцій. У повітрі присутні частки іржі, бруду та пил. Фільтри затримують їх, запобігаючи поломкам пневмообладнання. Водночас застосовуються різні елементи, що фільтрують, зокрема волокнисті, пористі, сітчасті.
  • Відділення масляного аерозолю. Масляні частинки викликають нагар і знижують ефективність роботи інструменту. Застосовуються спеціальні масловідділювачі та адсорбенти.

Грамотно спроектовані та підібрані фільтри для стисненого повітря на компресор допомагають отримувати чисте та сухе повітря для пневмосистем, що критично важливо для продуктивності та надійності обладнання.

Типи фільтрів очищення стисненого повітря для компресора

У промислових пневмосистемах використовуються фільтри очищення стисненого повітря кількох типів:

  • Стандартні. Вони утримують частинки розміром до 1 мікрона та встановлюються для попереднього очищення повітря.
  • Тонкі (мікрофільтри). Відфільтровуються частинки розміром 0,01-1 мікрон і застосовуються перед пневмоінструментом, приводами клапанів і виконавчих механізмів.
  • Надтонкі. Фільтруючий елемент зі спеціальних синтетичних волокон затримує всі частинки менш ніж 0,01 мікрона та використовується у високотехнологічних галузях перед чутливим пневмообладнанням.

Вибір типу та розміру фільтра для очищення стисненого повітря визначається важливістю пневматичного обладнання, умовами експлуатації, запиленням навколишнього середовища, а також вимогами до класу чистоти потоку.

Технічні характеристики фільтрів для очищення стисненого повітря

При виборі слід враховувати такі характеристики фільтрів для стисненого повітря компресора:

  • Ефективність фільтрації визначається мінімальним розміром частинок, які здатний затримати фільтр.
  • Пропускна здатність (витрата повітря) становить від 3,5 до 11,5 тис. нл/хв. і залежить від розміру та продуктивності фільтра.
  • Максимальний робочий тиск зазвичай 10 бар, для фільтрів високого тиску використовують міцні корпуси.
  • Термін служби до заміни фільтруючого елемента – до 5 років залежно від забрудненості середовища.

Щоб купити фільтр стисненого повітря, необхідно визначитися з вимогами конкретної пневмосистеми. При виборі фільтрів або осушувачів для стисненого повітря виконується аналіз якості повітря, що надходить. Проводиться порівняння різних видів фільтрів. Надавши необхідну інформацію нашим менеджерам, ви зможете придбати відповідну модель з доставкою Україною.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Угода користувача.