Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Регулятори (редуктор) тиску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Регулятор тиску повітря – необхідний компонент промислових пневмосистем, що стабілізує потік на виході з компресора чи пневмомагістралі на заданому робочому рівні. Зрештою виконується компенсація перепадів тиску за зміни витрати повітря. Застосування стабілізаційного обладнання необхідно на введенні в цехові мережі перед пневмоприводами та пневмоінструментом. Купити регулятор тиску повітря можна за прийнятною ціною у компанії TUSK.

Основні функції регуляторів тиску повітря для компресора

Регулятор тиску повітря на компресор і пневматичну систему забезпечує стабільні параметри стиснутого повітря та надійну роботу техніки. Він виконує такі функції:

 • Редукування тиску з виходу компресора до робочого рівня. Це дає змогу налаштувати оптимальний рівень сили потоку повітря.
 • Підтримка постійного тиску при коливаннях витрати та компенсація можливих перепадів.
 • Захист пневмоустаткування від перевищення максимального тиску. При цьому спрацьовує запобіжний клапан.

Принцип роботи регулятора тиску для компресора заснований на дроселюванні потоку повітря за допомогою вбудованого золотника та діафрагми. Підтримка стабільного напору дуже важлива для точності та відтворюваності технологічних та автоматизованих процесів на виробництві.

Типи регуляторів тиску повітря (редукторів)

На промислових підприємствах застосовуються такі типи регуляторів тиску на компресори та пневмосистеми:

 • Стандартні регулятори прямої дії. Це прості та недорогі пристрої із вбудованим редукційним клапаном.
 • Регулятори непрямої дії з пілотним чи імпульсним керуванням. Більш складні редуктори, що забезпечують високу точність стабілізації тиску.
 • Фільтр-регулятори. Поєднують функцію очищення повітря від вологи та забруднень із регулюванням тиску. Це найпоширеніший тип, який застосовується для відповідального пневмообладнання.

Вибір типу повітряного редуктора для компресора або пневматичної системи залежить від необхідної точності, відповідальності пневмопроцесу, обсягу повітря, що витрачається, та робочих показників обладнання, а також виробничої лінії.

Технічні характеристики повітряних редукторів тиску

Розглянемо основні технічні характеристики промислового редуктора тиску повітря:

 • Діапазон регулювання тиску – від 0,2 до 16 бар. Бувають регулятори з вужчим діапазоном регулювання.
 • Продуктивність повітря – від 3,5 до 11,5 тис. нл/хв. Вибирається із запасом щодо розрахункової витрати.
 • Точність регулювання. Стандартні моделі – ±10% заданого тиску, прецизійні регулятори – ±1-2%.
 • Матеріал корпусу – латунь, алюміній, нержавіюча сталь або пластик.

При виборі пристрою враховується передбачений діаметр підключення. У нас можна замовити пневморегулятор тиску повітря 1/2, 1/4 та 1 дюйм. Правильний вибір моделі згідно з технічними параметрами необхідний для забезпечення стабільності функціонування пневмосистеми.

Особливості вибору редукторів тиску повітря

Вибір відповідного регулятора високого тиску повітря для компресора або пневмосистеми – важливий етап проектування промислової лінії та техніки, що працюють на стислому повітрі. При виборі варто враховувати такі етапи:

 • Оцінка потреб системи. Потрібно звернути увагу на робочий тиск на вході та необхідний на виході, максимальну витрату повітря пневмообладнання, а також умови навколишнього середовища.
 • Вимоги до точності. Для менш відповідальних споживачів використовуються установки прямої дії. При підвищених вимогах до точності потрібні моделі з імпульсним керуванням. У суворих умовах застосовуються редуктори в міцному корпусі з нержавіючої сталі.
 • Запас міцності. Слід вибирати пристрої із запасом пропускної спроможності на розширення системи.

Враховуючи перелічені нюанси певної пневмосистеми, можна гарантувати правильний вибір редукторів тиску, що забезпечить якісну роботу обладнання.

Застосування редукторів тиску повітря в різних галузях

Редуктори тиску стисненого повітря знайшли своє застосування в різних галузях промисловості:

 • Автомобільна промисловість. Редуктори використовуються для пневматичних випробувань агрегатів автомобілів, в управлінні пневматичними приводами складальних стендів, пневмосистемах фарбово-сушильних ліній.
 • Металообробна галузь. Редуктори застосовуються в системах транспортування металевої стружки, порошків, для живлення різноманітних пневмоінструментів, у приводах автоматизованих позиціонерів і затискачів із довільним регулюванням тиску.

На нашому сайті можна замовити регулятори для різних умов експлуатації з доставкою Україною. Заповніть онлайн-заявку або зверніться по допомогу до нашого менеджера за телефоном.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.