Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Адсорбційні осушувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Адсорбційний осушувач повітря застосовується в промисловості та повсякденному житті. Такий пристрій підтримує необхідний рівень вологості повітря у виробничих, складських, офісних та житлових приміщеннях. Адсорбційний осушувач має ряд особливостей, що забезпечують ефективне сушіння повітря у різноманітних умовах. Купити високоякісне обладнання можна у компанії TUSK за доступною ціною.

Принцип роботи адсорбційних осушувачів повітря

Вологий повітря пропускається через шар адсорбенту.

 • Молекули води адсорбуються на пористій поверхні.
 • Висушений повітря надходить у приміщення.

Основні характеристики адсорбційних осушувачів стисненого повітря

Ключові характеристики адсорбційних осушувачів стисненого повітря:

 • Вологий повітря пропускається через шар адсорбенту.
 • Молекули води адсорбуються на пористій поверхні.
 • Висушений повітря надходить у приміщення.

Основні характеристики адсорбційних осушувачів стисненого повітря

Ключові характеристики адсорбційних осушувачів стисненого повітря:

 • Продуктивність та ефективність. Залежать від типу адсорбенту, обсягу та умов регенерації. Продуктивність промислових адсорбційних осушувачів повітря вимірюється в м/s3/год або кг вологи, що видаляється в одиницю часу. Ефективність визначається мінімальною залишковою вологістю – до 0,01%.
 • Робочі параметри. Адсорбційний осушувач повітря для компресора працює в діапазоні тисків 0,05-20 Мпа. Робоча температура становить -40…+80 °С.
 • Регулювання та автоматизація. Є можливість купити адсорбційний осушувач повітря з плавним і ступінчастим регулюванням продуктивності. Автоматичне перемикання адсорберів виконується за насичення. Процес регенерації адсорбенту виконується без участі користувача.

Важливі габарити, вага, простота монтажу та обслуговування такого пристрою. При виборі варто орієнтуватися на потрібний режим роботи та необхідну продуктивність осушення.

Види промислових адсорбційних осушувачів повітря

На основі силікагелю. Застосовується аморфний кремнезем як адсорбент. Адсорбційний осушувач стиснутого повітря із силікагелем відрізняється високою адсорбційною ємністю та ефективністю.

 • С застосуванням молекулярних сит. Адсорбентом виступають цеоліти та алюмосилікати. Адсорбційні осушувачі з молекулярними ситами забезпечують низьку залишкову вологість.
 • Комбіновані . Такі моделі включають кілька типів адсорбентів одночасно.

Застосування адсорбційних осушувачів у різних областях

Адсорбційний осушувач повітря застосовується в наступних сферах:

 • В промисловості. У виробництві підтримання низького рівня вологи дозволяє захистити обладнання та техпроцеси. Купити адсорбційні осушувачі потрібно для систем кондиціювання на заводах та фабриках, сушіння стисненого повітря в пневмосистемах, зберігання та транспортування гігроскопічних матеріалів.
 • В медицині та науці. Така техніка застосовується в лікарнях, лабораторіях, у складі сушильних та ліофільних установок для отримання сухого повітря високої чистоти.
 • В побуті. Адсорбційні осушувачі повітря для будинку застосовуються в системах вентиляції та кондиціонування приміщень, для боротьби з підвищеною вологістю, пліснявою та грибком.

Як вибрати відповідний адсорбційний осушувач?

Визначається продуктивність по осушуванню в м³/ч або кг/год на підставі обсягів приміщення, вологи і кінцевої вологості.

 • Параметри якості сушіння. Адсорбційні осушувачі для вологих приміщень забезпечують різну залишкову вологість, допустимий вміст олії та чистоту одержуваного повітря.
 • Сорбент підбирається виходячи з ефективності осушення та бюджету.
 • Вимоги до діапазону робочих температур/тисків та варіантів автоматизації.

Придбати надійні адсорбційні осушувачі повітря для складів, виробництв та інших умов експлуатації ви можете з доставкою по всіх регіонах України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.