Покупка у розстрочку або кредит

У нашому магазині ви можете придбати найякісніше компресорне та пневматичне обладнання. Ми не тільки продаємо обладнання, а пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг: підбір, підключення, введення в експлуатацію, монтаж пневмоліній, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наша продукція має великий попит, саме тому ми пропонуємо кожному з вас скористатися унікальною послугою – взяти послугу чи товар у кредит.

Чому вигідно брати товар у кредит чи розстрочку?

Кредит є потужним інструментом, який допоможе вам покращити своє фінансове становище, отримати доступ до кращих товарів, заощадити гроші на відсотках.

Оформити покупку в кредит або розстрочку вигідно з таких причин:

  • Управління своїм грошовим потоком. Коли ви робите нову покупку за допомогою кредитної картки, вам не потрібно платити за неї відразу. Банк вносить гроші, коли ви проводите картку, і ви повертаєте їх пізніше. 
  • Збереження інтересу. Кредит або розстрочка дає можливість придбати товар тоді, коли ви дійсно цього хочете.
  • Фінансування великих покупок. Кредити дозволяють вам купувати щось зараз і платити за це протягом тривалого часу.
  • Можливість купити тут і зараз. Розстрочки дозволяють робити будь-які покупки, платити за які потрібно пізніше.

Кредит або розстрочка – це дійсно корисна послуга, яка дозволить вам легко придбати необхідне обладнання. Онлайн-магазин ТИСК пропонує найкраще поєднання вищезазначених переваг.

Оформити кредит у компанії ТИСК

 

Окрім оплати товарів та послуг готівковим або безготівковим платежем, ви можете оформити оплату в кредит чи розстрочку прямо у нас у магазині! Обов'язково скористайтеся всіма принадами даної пропозиції зараз і купуйте обладнання “тут і зараз”. Оформити кредит просто – лише виберіть цю послугу під час оформлення покупки. Це легко зробити за допомогою картки Приватбанку, Монобанку або Кредитмаркету.

У нас ви можете купити обладнання в кредит швидко та з комфортом! Магазин ТИСК приймає заявки на розстрочку прямо на сайті, і не варто витрачати час на поїздку до банку, простий у чергах та оформлення довідок, ксерокопій, документів та іншої бюрократії. Кредит на обладнання можна оформити сидячи вдома, в офісі перед комп'ютером або навіть із мобільного телефону!

Чекаємо на вас у магазині!