Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Клапани плавного пуску

Клапан плавного пуску – важливий компонент пневматичних систем, що працюють з високими навантаженнями та великими масами. Такий пристрій забезпечує поступове наростання тиску під час запуску системи. Клапан м'якого пуску дає змогу уникнути ударів і сплесків тиску. Зрештою зменшуються механічні навантаження та продовжується ресурс обладнання. Замовити впускний клапан плавного пуску за доступною ціною можна в компанії TUSK.

Основні функції клапанів плавного пуску

Клапани плавного пуску захищають трубопроводи, арматуру та інші елементи пневмосистем від різких стрибків тиску в перехідних режимах. Застосування такого пристрою обов'язково при експлуатації дорогого обладнання з високими робочими навантаженнями. Клапан плавного м'якого пуску виконує такі функції:

 • Плавний розгін пневмодвигунів (циліндрів, двигунів). Він обмежує витрату повітря при запуску, не допускаючи різкого збільшення швидкості та виникнення перевантажень.
 • Обмеження пускових струмів електродвигунів компресора та повітродувок. Відбувається плавне наростання оборотів за допомогою обмеження витрати повітря на початковий момент пуску.
 • Захист трубопроводів і пневмоармутури від стрибків тиску при запуску системи. Клапан не допускає різких перепадів тиску, які можуть пошкодити елементи пневмосистеми.
 • Зниження зношування та збільшення ресурсу пневмообладнання завдяки обмеженню динамічних навантажень при пуску.

Впускний запобіжний клапан підвищує надійність і довговічність пневматичних систем. Принцип його дії заснований на дроселюванні повітряного потоку через отвір, що регулюється. Завдяки цьому досягається плавний набір обертів механізмів без ривків і перевантажень.

Типи клапанів м'якого пуску

Існує кілька моделей, що використовуються в промислових пневмосистемах:

 • Дросельні клапани з регулюванням прохідного перерізу. Прості та надійні пристрої, але вони не забезпечують високу плавність пуску.
 • З електропневматичним керуванням. Забезпечують плавний розгін через поступове відкриття, керований контролером і заданий алгоритмом і датчиками витрати/тиску.
 • Комбіновані моделі з дроселем і зворотним клапаном. Вони обмежують пускову витрату повітря та зворотний потік.
 • Спеціальні пускові клапани пневмодвигунів. Інтегруються в привід з поршневим двигуном або циліндром, забезпечують плавний розгін і зупинку.

Вибір оптимального варіанту залежить від конкретного пневматичного обладнання та вимог до плавності характеристик розгону/гальмування.

Технічні характеристики клапанів плавного пуску

Розглянемо основні технічні характеристики пневматичних клапанів плавного пуску:

 • Регульовані параметри запуску. Час відкриття клапана становить 1-10 секунд, а максимальна швидкість наростання тиску – 0,05-0,2 МПа/с.
 • Тиск. Максимальний вхідний тиск стисненого повітря сягає 1 МПа. Вихідний тиск після відкриття відповідає тиску системи.
 • Витрата повітря через відкритий клапан - має відповідати пропускній здатності пневмоармутури системи.
 • Типи приєднувальних різьблень для підключення пристрою до інших пневмоелементів.

Правильний вибір моделі за тиском, витратою та динамікою розгону дуже важливий для забезпечення оптимального плавного пуску пневмосистеми.

Купити продукцію можна онлайн, заповнивши заявку на сайті, або зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном. Доставка здійснюється всіма регіонами України.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.