Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб-Нд Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Швидкороз'єми (куплунги) для компресора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Куплунгі

Швидкознімання для компресора забезпечують нормальні умови роботи пневмосистем з компресором. Куплунги застосовуються для з'єднання шлангів прямих та спіральних трубок, пневматичного інструменту, фітингів та інших елементів пневмомережі . Якісні пневматичні з'єднувачі сприяють надійності та ефективності функціонування системи. Придбати високоякісне обладнання для промислової пневматики ви можете у компанії TUSK за прийнятною ціною.

Основні види швидкознімань ( куплунгів )

Швидкознімання виготовляються з латуні, алюмінію та нержавіючої сталі. У важких умовах застосовується сталь. Герметичні куплінги виключають виток стисненого повітря в з'єднаннях, дозволяють підвищити ефективність і потужність компресора. Якісні швидкознімання сприяють економії ресурсу шлангів і пневмоінструменту, а також збільшують термін служби пневмосистеми в цілому.

У компресорних агрегатах застосовуються різні типи швидкороз'ємних з'єднань ( куплунгів та ніпелів), зокрема:

 • Швидкознімання куплунги для компресора. Поширений варіант, що забезпечує швидке з'єднання/роз'єднання пневмомагістралі .
 • Різьбові куплінги , які експлуатуються у стаціонарних з'єднаннях. Забезпечують герметичність та міцність.
 • Поворотні ніпелі. Дозволяють уникнути скручування шлангів при з'єднанні магістралей.
 • Штекерні ніпелі "ялинка". Це просте та надійне з'єднання для високого тиску в пневмосистемах.

Швидкознімання для пневматики відрізняються від гідравлічних меншими розмірами та універсальністю приєднань при допустимому робочому тиску до 16 бар.

Технічні характеристики швидкознімання ( куплунгів ) для компресорів

Розглянемо параметри, що впливають на те, які купити швидкознімання для компресора:

 • Пропускна спроможність (витрата повітря). Визначає гранично допустиму витрату повітря через куплунг . Цей показник відповідає або перевищує витрати компресора. Пропускна здатність вимірюється в літрах чи кубометрах за хвилину.
 • Робочий тиск повітря куплунгу . Повинно у 2-3 рази перевищувати робочий тиск компресора.
 • Температура. Швидкознімання для компресора експлуатуються в температурному діапазоні -10...+50 °С.

Міцність та зносостійкість визначають термін служби та безвідмовність куплінгу . Вони залежать від матеріалів та якості виготовлення. Правильний вибір швидкознімань важливий для продуктивності та надійності пневмосистеми компресора.

Застосування швидкознімань ( куплунгів ) у різних сферах

Системи швидкого з'єднання для повітряних інструментів знаходять широке застосування у різних галузях промисловості, будівництві, автосервісі, а також у побутовій сфері. Забезпечується необхідне підключення пневмоінструменту: дрилів, відбійних молотків та гайковертів. Пристрої експлуатуються в з'єднаннях елементів промислових пневматичних систем з підведенням стисненого повітря до обладнання (розпилювачам, пістолетам і т.д.).

Куплунги приєднують шинний інструмент, зокрема манометри, насоси, компресори. Застосування також можливе у пневмотормозних системах вантажних автомобілів, під час роботи з пневмоінструментом під час проведення ремонту, підключення компресора для накачування коліс та очищення стисненим повітрям.

Куплунги для компресора дозволяють легко та швидко монтувати пневмосполуки у різних сферах застосування.

Як вибрати відповідні швидкознімання ( куплунги ) для компресора?

Щоб вибрати відповідні пневматичні швидкознімання для поршневого компресора, рекомендується враховувати наступні критерії:

 • Тип з'єднання. Буває штуцерний та розетковий. Потрібно визначити розміщення купівлі ( внутрішнє або зовнішнє з'єднання ).
 • Розмір та тип різьблення. Діаметри повітряних покупок стандартизовані . Стандартні розміри - 1/4", 3/8", 1/2". Різьблення зазвичай трубна циліндрична.
 • Зручність фіксації та розстикування. Надійна конструкція із фіксаторами дозволяє підвищити безпеку використання.
 • Морозостійкість та корозійна стійкість , які забезпечать тривалий термін служби.

Грамотний вибір куплунгів для компресора забезпечити високу продуктивність пневмосистеми з компресором.

Важливо правильно вибирати куплунги для повітряного компресора. Швидкознімання – критична точка пневмосистеми, що забезпечує якість роботи компресорного обладнання. Куплунги повинні відповідати вимогам щодо тиску, пропускної здатності, зносостійкості, кліматичної стійкості, герметизації та швидко роз'єднуватися.

Придбати пневматичні швидкознімання на нашому сайті ви можете з доставкою по всіх регіонах України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.