Кількість
|
Вартість
|
||
|
Повітряний компресор БУ – обладнання, що вже раніше використовувалося. Після перевірки технічного стану та проведення ремонту техніка вводиться в подальшу експлуатацію. БУ компресори забезпечують стиснутим повітрям виробничі процеси та обладнання в різних сферах життєдіяльності. Вони використовуються в пневматичних інструментах і механізмах для забезпечення їхньої надійної роботи. Купити компресор БУ з гарантією якості ви можете в компані TUSK.
Основні характеристики повітряних вживаних компресорів
Купити компресор БУ потрібно для автоматизованих систем керування, де стиснуте повітря використовується для перемикання клапанів, засувок і циліндрів. Таке обладнання підходить для очищення поверхонь, деталей та устаткування за допомогою пневматичних пістолетів і форсунок. Перш ніж купити компресор БУ, потрібно врахувати такі технічні характеристики:
- Потужність. Потужність визначає споживання електроенергії вживаним компресором і вимірюється в кіловатах (кВт).
- Продуктивність – об'єм повітря, який компресор здатний подати в одиницю часу, вимірюється в кубометрах за хвилину (м³/хв) або літрах за хвилину.
- Робочий тиск. Параметр відображає силу тиску повітря на виході з вживаного повітряного компресора та вимірюється в атмосферах (атм) або барах.
- Об'єм ресивера, де зберігається стиснуте повітря. Вимірюється в літрах.
Компресор повітряний БУ буває різних типів. Найпоширенішими є поршневі (для невеликих і середніх об'ємів повітря), гвинтові (оптимально поєднують продуктивність і надійність), ротаційні лопатеві або роторні (для великих об'ємів повітря) моделі. В промисловості для отримання дуже високого тиску повітря (до 300 атм) необхідні турбокомпресори.
Переваги використання промислових компресорів БУ
Промисловий БУ компресор має декілька переваг, порівняно з новою технікою:
- Економія коштів. Вживані повітряні компресори коштують значно дешевше, ніж нові моделі аналогічної потужності. При правильному технічному обслуговуванні техніка надійно пропрацює ще багато років. Це допоможе окупити витрати на придбання та обслуговування.
- Наявні ресурси. У вживаних компресорів вже є робочі дані з наробітком і режимами роботи. Тому є можливість вибрати оптимальні повітряні компресори БУ з тривалим та успішним досвідом застосування за потрібними параметрами.
- Збереження ресурсів. Повторне використання компресорів дає змогу зберегти ресурси, необхідні для виробництва нового обладнання. Завдяки цьому знижується техногенне навантаження на довкілля порівняно з утилізацією та виробництвом нового обладнання.
Використання вживаних компресорів має суттєві переваги як економічного, так і екологічного характеру.
Особливості вибору повітряного компресора БУ
При виборі вживаного повітряного компресора варто врахувати такі аспекти:
- Технічні вимоги та умови експлуатації. Звертайте увагу на потрібний робочий тиск і продуктивність, а також режим роботи (тривалість вмикань/вимикань), умови навколишнього середовища (температура, вологість, запиленість).
- Продуктивність та ефективність. Враховується термін попередньої експлуатації та загальний ресурс моделі, рівень зношеності вузлів і механізмів, витрати електроенергії та повітря.
- Технічний стан. Потрібно візуально оцінити зовнішній вигляд (тріщини, подряпини, корозія), перевірити стан фільтрів, прокладок, ременів, виконати тестовий запуск і заміри вібрації та шуму.
За результатами оцінки можна прийняти рішення щодо того, чи підходить компресор та які роботи потрібно виконати перед експлуатацією.
Рекомендації щодо вибору вживаного повітряного компресора
Потрібно також взяти до уваги деякі рекомендації, які допоможуть зробити правильний вибір вживаного повітряного компресора:
- Визначтеся з необхідними технічними характеристиками (тип, потужність, продуктивність, тиск тощо) з огляду на конкретні потреби та умови, де буде застосовуватися компресор.
- Ознайомтеся з відгуками про різні моделі – це допоможе виявити надійні та зарекомендовані моделі.
- Якщо потрібно для автосервісу чи автомайстерні – вибирайте поршневі або гвинтові компресори. Для промислових потреб підійдуть роторні агрегати.
- Обов'язково придбайте осушувач повітря, щоб уникнути поломок через вологе повітря.
- Розгляньте придбання додаткових ресиверів для збільшення об'єму запасу стиснутого повітря.
Передбачте наявність запасних фільтрів, ременів, прокладок та інших витратних частин і матеріалів для своєчасного обслуговування.
Замовити високоякісне обладнання ви можете з доставкою всією Україною, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши нашому менеджеру.