Кількість
|
Вартість
|
||
|
Повітряний компресор — це універсальна техніка, яка при підключенні до пневматичних інструментів допомагає виконати різні будівельні операції: продування поверхонь, шпаклівку, заповнення герметиком швів, обшивку, шліфування, фарбування та багато інших робіт.
Види компресорів для пневмоінструменту
За технологією стиснення повітря компресори поділяються на гвинтові та поршневі. Моделі гвинтового типу застосовуються в промислових умовах, де потрібна інтенсивна робота. Поршневі агрегати переважно використовується на будівництві, в майстернях і гаражах.
Компресори з коаксіальним приводом бувають масляного та безмасляного типів. Безмасляні моделі мають нескладну конструкцію та дають на виході повітря відмінної якості, але характеризуються порівняно низьким робочим ресурсом. Масляні агрегати більш продуктивні та довговічні. Але у повітря, що нагнітається ними, можуть потрапляти частинки мастила.
Безшумну роботу забезпечують моделі з ремінним приводом.
Параметри компресорів для роботи з пневматичними інструментами
Основні параметри компресорів для роботи з пневматичними інструментами:
- продуктивність — при одночасному підключенні декількох інструментів необхідно підсумовувати їхні показники;
- тиск — має на 1-2 бари перевищувати робочий тиск пневмоінструменту;
- об'єм ресивера — цей пристрій знижує частоту перезапуску.
Поршневі компресори зазвичай використовуються для підключення до малопотужних пневматичних інструментів: шурупо- або гайковерта, цвяхозабивного пневмопістолета, нейлера, зубила, клепального молотка.
Гвинтовий агрегат знадобиться для підключення потужнішого обладнання: хопер-ковша, відбійного молотка, шліфувальної машини. Ціни на такі компресори для пневмоінструменту дещо вищі.
Обслуговування компресора для пневмоінструменту
Перевіряти роботу компресора для пневмоінструменту потрібно регулярно. Огляд агрегата виконується в режимі дії. Під час візуального огляду необхідно перевіряти роботу манометра, а також відбувається пошук витоків повітря, вимірюються показники обладнання та зливається конденсат.
Після зупинки компресора необхідно перевірити рівень мастила. Якщо він відповідає мінімальній відмітці, його доливають. Усі вузли очищаються від забруднень.
Зазвичай візуальний огляд займає не більше десяти хвилин, проте це дає змогу зафіксувати проблему на ранньому етапі та оперативно її усунути. Якщо нехтувати щоденним обслуговуванням гвинтових повітряних компресорів, це може призвести до серйозної поломки агрегата, через що виникне нештатна ситуація. Можливі перебої в роботі виробництва, що негативно позначиться на прибутку компанії.
Ви можете самостійно проводити щоденне ТО, а в разі виникнення несправностей звернутися до фахівців, які оперативно усунуть поломку.
Регулярний технічний огляд повітряних компресорів проводиться з інтервалом 48-72 години. Цього достатньо, щоб підтримувати агрегат у працездатному стані.
Чому потрібно придбати саме у нас?
Експерти групи компаній “ТИСК і ЛІДЕР” проконсультують стосовно того, які компресори для пневмоінструменту купити. Ми постачаємо якісне обладнання за прийнятними цінами для промислових підприємств, майстерень, будівельних організацій та інших фірм.
Компресори для пневмоінструменту, що представлені в продажу в нашому магазині, — власного виробництва. Вони відповідають нормам охорони праці та супроводжуються необхідною документацією.
Замовити компресори для пневмоінструментів можна онлайн, заповнивши заявку на сайті, й наші спеціалісти оформлять доставку Новою Поштою або Укрпоштою до будь-якого регіону України.