Кількість
|
Вартість
|
||
|
Генератори різної потужності перетворюють енергію, що створюється при обертанні валу двигуна внутрішнього згоряння, на змінний струм. Основні вимоги до такого обладнання — тривалість безперервної роботи та компактні розміри, які забезпечують мобільність. Всі моделі можуть працювати для постачання електрики в квартири або приватні будинки, а деякі можуть використовуватися у виробничому приміщенні або на відкритому повітрі.
Види електрогенераторів
У більшості моделей електрогенераторів застосовується дизельне паливо чи бензин. Це обладнання зручне у користуванні та випускається з різною продуктивністю й автономністю.
Бензинові генератори характеризуються порівняно невеликою потужністю. Вони призначені для тривалої безперервної роботи.
Переваги бензинового обладнання:
- низький рівень шуму;
- просте обслуговування;
- можливість експлуатації в складних погодних умовах.
Бензинові моделі найчастіше використовуються як резервне джерело живлення. Дизельні генератори відрізняються високою потужністю та значним ресурсом роботи.
Інші переваги цього обладнання:
- економічність;
- надійність;
- стабільні параметри напруги, що виробляється.
Дизельний електрогенератор потребує доволі складного технічного обслуговування та має обмеження під час роботи на відкритому повітрі в умовах низьких температур. Техніка також відрізняється відносно високим рівнем шуму.
За конструктивними особливостями електричні генератори розподіляються на синхронні та асинхронні. Вибір моделі залежить від умов експлуатації. Якір асинхронних генераторів виконується без обмоток, що сприяє підвищеній надійності пристроїв. Але синхронні моделі мають обмотки для забезпечення стійкості до пускових навантажень.
Для живлення комп'ютерної техніки та медичного обладнання потрібне використання інверторних генераторів. Вони здійснюють подвійне перетворення електричних сигналів: спочатку змінний струм у постійний, а потім навпаки. Зрештою забезпечується стабільна напруга на виході, що важливо для електроживлення чутливої техніки.
Як вибрати електрогенератор?
Основні параметри, що враховуються при купівлі такого електричного обладнання:
- потужність;
- маса;
- габарити;
- час роботи;
- простота запуску;
- можливість автоматичного увімкнення резерву;
- рівень шуму;
- вартість.
Немає сенсу в купівлі електричного генератора з великим запасом потужності. При роботі апарата з неповним навантаженням паливо може не повністю прогоряти, а свічки швидше покриватимуться нагаром. Потрібно також частіше міняти моторне масло. Не допускається й тривала робота генератора на холостому ході.
Перевагою буде оснащення виходу електрогенератора стабілізатором напруги. Він вирівнюватиме параметри при зміні оборотів мотора та забезпечуватиме рівне живлення побутової техніки, освітлювачів, нагрівальних приладів.
При оснащенні електричного генератора автоматичним введенням резерву немає потреби в участі людини для запуску та зупинення допоміжного джерела. Прилад контролюватиме центральну електромережу та включиться за відсутності напруги протягом близько 10 секунд. При поновленні централізованого електропостачання автоматика відключить генератор і перейде в режим сну.
Задля більшої роботи стандартного набору електричних приладів достатньо моделі з потужністю щонайменше 2 кВт. Якщо необхідно забезпечити роботу приладів і техніки для трьох–чотирьох осіб, рекомендується вибрати електрогенератор потужністю не менше 5 кВт.
Переваги купівлі електричних генераторів в інтернет-магазині “ТИСК”
Наш асортимент містить сертифіковані електричні генератори різних видів. Ви можете придбати електрогенератори для забезпечення електроживлення різної техніки. Ми організовуємо доставку обладнання всією Україною за доступною ціною.
Наші менеджери проконсультують щодо вибору моделі для потрібних умов експлуатації. Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування в Україні.
Оформляйте онлайн-заявку на придбання електричного генератора, і ваше замовлення буде виконане в обговорений термін.