Кількість
|
Вартість
|
||
|
Аварійні джерела електроживлення з двигуном внутрішнього згоряння — одні з найпоширеніших. Їх принцип роботи заснований на електромагнітній індукції — механічна енергія перетворюється на електричну внаслідок обертання між двома магнітами замкненого провідника. Паливом для такого генератора служить бензин, що забезпечує рух валу. Ці електричні генератори застосовуються для забезпечення енергією приватних будинків та інших житлових або офісних приміщень, а також на будмайданчиках, у ремонтних майстернях та складських приміщеннях.
Бензинові електричні генератори здатні безперервно працювати більше 10 годин на добу. Таке обладнання рекомендується використовувати під час планових або аварійних відключеннях електроенергії. Встановлення бензинового генератора на дачі дає змогу виконувати будівельні та господарські роботи. Генератори необхідні також при надзвичайних ситуаціях для швидкого відновлення електропостачання. Моделі захищені від перенапруги й перевантаження. Вони оснащуються стабілізатором напруги, системою контролю витрат масла та індикатором навантаження. Для зручності запуску в продажу представлені генератори з електростартером, а для зниження шуму — з кожухом.
Класифікація генераторів
Найпоширенішими є бензинові генератори рамного типу. Вони застосовуються для забезпечення живлення великогабаритного побутового обладнання та домашніх електромереж. Ці апарати мають значні габарити та масу від 40 кг.
Компактністю характеризуються бензинові електрогенератори інверторного типу. Вони мають більш високу вартість, але забезпечують стабільне та якісне електроживлення й застосовуються для забезпечення енергією складної електроніки, працездатність якої залежить від стабільності напруги. Вага цих генераторів становить в межах від 10 кг до 20 кг.
Бензинові генератори оснащуються двигунами з різною кількістю тактів. Двотактні моделі мають порівняно невелику потужність та доступну вартість. Вони розраховані на короткочасне застосування як аварійний генератор, для підзарядки пристроїв, які не відрізняються значною енергоємністю.
Чотирьохтактні моделі характеризуються можливістю тривалої безперервної роботи та забезпечують високу потужність. Але такі апарати менш економічні.
Синхронні генератори відрізняються меншими стрибками напруги – не більше 5% від номінальної потужності. Ці моделі використовуються для живлення чутливої до перепадів напруги та струму електроапаратури: медичного обладнання, комп'ютерів, телевізорів та іншої техніки. Але такі генератори більш чутливі до зовнішніх умов, зокрема підвищеної вологості.
Генератори асинхронного типу мають непокритий ротор, який розміщений у герметичному корпусі. Зрештою механізм захищений від природних і механічних впливів. Електрогенератори цього типу підходять для живлення енергоємного електричного обладнання, але їх не рекомендується використовувати для підключення високоточних приладів.
Переваги бензинових генераторів:
- компактність;
- можливість роботи навіть на морозі;
- низький рівень шуму.
Отже, паливні електрогенератори на основі бензину — одні з найбільш популярних джерел живлення. Цьому сприяє також порівняно низька ціна.
Чому варто купити бензиновий генератор В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ “ТИСК”?
У нашому каталозі є сертифіковані бензинові електричні генератори, які забезпечують резервне живлення споживачам різних типів. Це моделі, що призначені для інтенсивної експлуатації. Для кожного генератора надаються фотографії та детальні технічні характеристики.
Щоб замовити бензиновий електрогенератор з доставкою до будь-якого регіону України, оформіть онлайн-заявку. Також надається послуга комплексного постачання нової техніки для повного оснащення підприємства. Вся продукція з асортименту ретельно перевірена на наявність браку. Ми виконуємо гарантійне та сервісне обслуговування апаратів.