Сервіс

Компанія « Тиск » є постачальником компресорного устаткування і систем підготовки стисненого повітря на території України. Основними завданнями компанії є реалізація технологічних проектів високого класу, поставка обладнання, з подальшим забезпеченням технічного обслуговування і ремонту. Компанія є представником провідних виробників зі світовим ім'ям.

Ми здійснюємо сервісне обслуговування компресорного устаткування наступних виробників: Lider, Remeza, Aircast, Fini, Fiac, Abac, Dalgakiran, AtlasCopco, Ceccato, Alup, GardnerDenver і багато інших.

Сервісні роботи включають в себе:

 • Консультації по підбору, ремонту та обслуговування обладнання;
 • Проектування і монтаж компресорних станцій;
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Гарантійне і післягарантійне супровід устаткування
 • діагностика обладнання
 • Продаж запчастин, обслуговування та ремонт компресорів
 • Капітальний ремонт гвинтових блоків
 • Проведення необхідних замірів та розрахунок витрати стисненого повітря
  • Для виконання зазначених завдань задіяно понад 20 кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання на території виробників компресорної техніки. У їх розпорядженні є достатня для роботи в режимі 24/7 кількість автомобілів і професійне обладнання.

   Виконання поточних і капітальних ремонтів може бути виконано як на території замовника, так і на території нашого цеху, який обладнаний усіма необхідними інструментами і стендами. Для швидкого реагування на потреби замовників на наших складах завжди доступні необхідні запасні частини і витратні матеріали.

   При виконанні робіт наші фахівці завжди аналізують поточний стан всієї системи виробництва, підготовки і доставки стисненого повітря для виключення виникнення помилок і проблем , що виникають в місцях зіткнення складових системи. Ми не просто обслуговуємо і ремонтуємо, ми намагаємося забезпечити здоровий і спокійний сон замовника. На підставі аналізу поточної ситуації і проведення (в разі необхідності) вимірювань, наші фахівці отримують необхідний комплекс даних, дозволяє прогнозувати роботу системи виробництва і підготовки стиснутого повітря і, як наслідок, оптимізувати кількість робіт, які будуть потрібні в майбутньому.

   Якщо у Вас залишилися питання Ви можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти або заповнивши електронну форму нижче.