Сравнение
Избранное

Сервис

Компанія «ТИСК» є постачальником компресорного обладнання та систем підготовки  стиснутого  повітря на території України. Основними завданнями компанії є реалізація технологічних проектів високого класу, поставка обладнання, з подальшим забезпеченням технічного обслуговування та ремонту. Компанія є  представником провідних виробників зі світовим ім'ям.


Ми здійснюємо сервісне обслуговування компресорного устаткування наступних виробників: Lider, Remeza, Aircast, Fini, Fiac, Abac, Dalgakiran, AtlasCopco, Ceccato, Alup, GardnerDenver і багато інших.


Сервісні роботи включають в себе:

  • Консультації по підбору, ремонту та  обслуговуванню  обладнання;
  • Проектування та монтаж  компресорних станцій;
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Гарантійний і післягарантійний супровід  обладнання
  • Діагностика  обладнання
  • Продаж запчастин, обслуговування та ремонт компресорів
  • Капітальний ремонт гвинтових блоків
  • Проведення необхідних замірів та розрахунок розходу стиснутого повітря


Для виконання зазначених завдань задіяно понад 20 кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання на території виробників компресорної техніки. У їх розпорядженні є достатня для роботи в режимі 24/7 кількість автомобілів і професійне обладнання.

Виконання поточних і капітальних ремонтів може бути виконано як на території замовника, так і на території нашого цеху, який обладнаний усіма необхідними інструментами і стендами. Для швидкого реагування на потреби замовників на наших складах завжди доступні необхідні запасні частини і витратні матеріали.

При виконанні робіт наші фахівці завжди аналізують поточний стан всієї системи виробництва, підготовки і доставки стисненого повітря для виключення виникнення помилок і проблем, що виникають в місцях зіткнення складових системи. Ми не просто обслуговуємо і ремонтуємо, ми намагаємося забезпечити здоровий і спокійний сон замовника. На підставі аналізу поточної ситуації і проведення (в разі необхідності) вимірів, наші фахівці отримують необхідний комплекс даних, що дозволяє прогнозувати роботу системи виробництва і підготовки стиснутого повітря і, як наслідок, оптимізувати кількість робіт, які будуть потрібні в майбутньому.

Якщо у Вас залишилися питання Ви можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти або заповнивши електронну форму нижче.